Değerli Öğrencimiz,

Educaİstanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na hoş geldiniz!
Düzenlemiş olduğumuz ONLİNE YURTDIŞI EĞİTİM SEMİNERLERİ”ne şimdiden hoş geldiniz!

Educaİstanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, uzun yıllar yurtdışı eğitim sektöründe çalışmış bir ekip tarafından 2017 yılında kurulmuş olup, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere kariyer hedeflerine en uygun okul seçiminin yapılması, vize işlemleri, konaklama ayarlanması ve daha birçok konuda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Educaİstanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerimizin tüm isteklerini ve beklentilerini karşılamak adına İngiltere, İrlanda, Malta, Amerika, Kanada, Almanya, Avustralya başta olmak üzere birçok ülkede bulunan eğitim kurumları ile çalışmaktayız. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere sunduğumuz geniş ülke ve okul seçenekleri sayesinde her bütçeye ve her kişiye uygun eğitim programını A’dan Z’ye eğitim danışmanlığı, vize işlemleri, konaklama, uçak bileti gibi hizmetleri Educaİstanbul farkı ile deneyimleyebilirsiniz.

Katılmak İstediğiniz Semineri Veya Seminerleri Seçin / Formu Doldurun!

Değerli öğrencimiz;
23-24-25-26 Aralık tarihlerinde online ortamda, Zoom uygulamasında 4 gün boyunca gerçekleşecek yurtdışı eğitim webinarlamızı görüntülemek ve  katılmak istediğiniz seminerleri (webnarları) belirlemek için tıklayın!

Formu Doldurmak İçin Tıklayınız.

23-24-25-26 Aralık tarihlerinde Webinarların Gerçekleşeceği Zoom Uygulamasına Giriş Linklerini Görüntülemek  İçin PDF Dosyaları Cihazınıza İndirin!

Değerli öğrencimiz;

23-24-25-26 Aralık tarihlerinde online ortamda, Zoom uygulamasında 4 gün boyunca gerçekleşecek yurtdışı eğitim webinar programını görüntülemek ve zoom katılım linklerini görüntülemek için bu linki tıklayarak ZOOM PDF sunumlarını ve linklerini indirebilirsiniz.

Seminer Takvimimiz Aşağıdaki Gibidir (PDF)

Yurtdışında Dil Eğitimi Rehberleri

Değerli öğrencimiz;

Educaİstanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için “Yurtdışında Dil Eğitimi Rehberleri” hazırladık.

Her ülkeye özel olarak hazırlanan bu rehberlerden ilgilendiğiniz ülke ile ilgili olanı okuyabilir ve cihazınıza indirebilirseniz.

PDF’lere erişmek için tıklayınız!

Yurtdışı Dil Eğitim Rehberleri Aşağıdaki Gibidir (PDF)

Yurtdışında Üniversite Eğitimi Rehberleri

Değerli öğrencimiz;

Educaİstanbul Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yurtdışında Üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimi için “Yurtdışında Dil Eğitimi Rehberleri” hazırladık.

Her ülkeye özel olarak hazırlanan bu rehberlerden ilgilendiğiniz ülke ile ilgili olanı okuyabilir ve cihazınıza indirebilirseniz.

PDF’lere erişmek için tıklayınız!

Yurtdışı Üniversite Eğitim Rehberleri Aşağıdaki Gibidir (PDF)

Yakın zamanda görüşmek dileği ile, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Educaİstabul Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ekibi Adına,
Nilüfer Kalafat – Educational Counsellor

www.educaistanbul.com |+90 212 963 01 44 | +90 555 143 59 67
Educaİstanbul | Leon-İstanbul Brands Network |  Hasat Sk, No:52, Merkez Şişli, İstanbul / Turkey