Butik (Sınırlı Sayıda Kişiye Özel ve Ücretsiz) Danışmanlık Hizmeti ayrıcalıklarla dolu dünyasına hoş geldiniz.

Butik (Sınırlı Sayıda Kişiye Özel ve Ücretsiz) Danışmanlık Hizmeti; Türkiye’nin en butik yurtdışı eğitim firması Educaİstanbul’un, siz değerli müşterilerine özel bir ilgi ile ayrıcalıklı hizmet sunan, yurtdışı eğitim hizmetlerinde çeşitli avantajlar ve geniş içerikli bir eğitim, okul konaklama ve sosyal yaşam konusunda danışmanlık sağlayan bir hizmetler bütünüdür.

Türkiye’nin En Butik Yurtdışı Eğitim Firması Educaİstanbul sınırlı sayıda kişiye, kişiye özel ve kusursuz bir hizmet verir.

Size Özel Müşteri Temsilciniz Ve Eğitim Danışmanınız Hizmetinizde…

Kişiye özel yurtdışı eğitim danışmanınız bilgi birikimi, deneyimi ve “yakın ilgi, sınırsız güven” ilkesiyle sizi yakından tanır, beklentilerinizi anlar ve her türlü yurtdışı eğitim ihtiyacınız için size özel çözümler sunar.

Size özel yurtdışı eğitim danışmanınız, yurtdışındaki okulların yanı sıra sizin için alternatif oluşturabileceğini düşündüğü farklı seçenekleri, deneyimi, objektif yaklaşımı ve “Birebir Danışmanlık” avantajları ile birlikte size sunar, yurtdışında eğitim hedeflerinize ulaşmanız ve geleceğe yönelik planlarınızı gerçekleştirmeniz için en uygun olanı seçmenize yardımcı olur.